Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Rozkład jazdy autobusów

Rozkład jazdy w gminnych przewozach pasażerskich-

Organizator publicznego transportu zbiorowego- Gmina Kamiennik

Operator publicznego transportu zbiorowego- Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w  Nysie Sp. z o.o.

 

  1. Linia nr 75- Kamiennik- Szklary- Wilemowice- Kamiennik

 

 

L.p.

                    :Firma:

PKS NYSA

PKS NYSA

PKS NYSA

PKS NYSA

:Kurs:

7501

7502

7503

7504

:Oznaczenie kursu:

S M

1-4 S M

S M

S M

Przystanek:

zw

zw

zw

zw

1

KAMIENNIK

06:47

09:10

13:25

15:00

2

SZKLARY I /PETLA

06:54

09:17

13:32

15:07

3

SZKLARY II /KOŚCIÓŁ

06:55

09:18

13:33

15:08

4

SZKLARY III /TRANSFORMATOR

06:57

09:20

13:35

15:10

5

SZKLARY IV /SKRZ.

06:59

09:22

13:37

15:12

6

WILEMOWICE

07:02

09:26

13:41

15:16

7

KAMIENNIK

07:07

09:30

13:45

15:20

 

 

  1. Linia nr 76- Kamiennik- Cieszanowice- Kłodobok- Karłowice Wielkie- Karłowice Małe- Zurzyce- Kamiennik

 

 

L.p.

:Firma:

PKS NYSA

:Kurs:

7601

:Oznaczenie kursu:

S M

Przystanek

zw

1

KAMIENNIK

07:27

2

CIESZANOWICE

07:30

3

KŁODOBOK

07:35

4

KARŁOWICE WIELKIE

07:40

5

KARŁOWICE MAŁE

07:42

6

ZURZYCE

07:45

7

KAMIENNIK

07:50

 

 

 

L.p.

:Firma:

PKS NYSA

PKS NYSA

PKS NYSA

:Kurs:

7602

7603

7604

:Oznaczenie kursu:

1-4 S M

S M

S M

Przystanek

zw

zw

zw

1

KAMIENNIK

08:25

14:05

15:40

2

ZURZYCE   

08:30

14:10

15:45

3

KARŁOWICE MAŁE   

08:33

14:13

15:48

4

KARŁOWICE WIELKIE

08:35

14:15

15:50

5

KŁODOBOK

08:40

14:20

15:55

6

CIESZANOWICE

08:45

14:25

16:00

7

KAMIENNIK

08:48

14:28

16:03

 

 

  1. Linia nr 77- Kamiennik- Chociebórz- Lipniki- Goworowice- Kamiennik

 

 

 

L.p.

:Firma:

PKS NYSA

PKS NYSA

                     :Kurs:

7701

7702

:Oznaczenie kursu:

S M

1-4 S M

Przystanek

zw

zw

1

KAMIENNIK

07:07

08:50

2

CHOCIEBÓRZ

07:12

08:55

3

LIPNIKI

07:17

09:00

4

GOWOROWICE

07:22

09:05

5

KAMIENNIK

07:27

09:10

 

 

 

L.p.

:Firma:

PKS NYSA

PKS NYSA

:Kurs:

7703

7704

:Oznaczenie kursu:

S M

S M

Przystanek

zw

zw

1

KAMIENNIK

13:45

15:20

2

GOWOROWICE

13:50

15:25

3

LIPNIKI

13:55

15:30

4

CHOCIEBÓRZ

14:00

15:35

5

KAMIENNIK

14:05

15:40

 

 

Oznaczenia:

S - kursuje w dni nauki szkolnej

M- pierwszeństwo przejazdu dla posiadaczy biletów miesięcznych

1 - 4- kursuje od poniedziałku do czwartku

 

Obowiązuje od.01.09.2020r.

Wersja XML